Про нас

Українські сувеніри

В нашому інтернет-магазині представлені вироби виготовлені майстрами-ремісниками нашого краю. Різьбою по дереву ми займаємося більше 20 років. Виробляємо і реалізовуємо карпатські сувеніри вроздріб і оптом. На сайті ви знайдете справжні вироби мистецтва зроблені з дерева: горіха, грушки, явора, бука. У нас великий вибір шкатулок, куфрів, скриньок, різних розмірів і форм, зроблені в стилі «сухої різьби», а також інкрустованих бісером і металом. В асортименті настільні ігри: дерев’яні шахи, нарди. Також виготовляємо ключниці. Якщо Ви бажаєте чогось, чого немає на сайті, зверніться до нас і ми виконаємо ваше індивідуальне замовлення.
На нашому сайті ви можете побачити такі види робіт як дерев’яні шкатулки різних розмірів і форм виконані стилями роботи як: шкатулка дерев’яна суха різьба, шкатулка дерев’яна інкрустована бісером, шкатулка інкрустована металом, дерев’яні шкатулки обшиті бархатом, також на сайті є дерев’яні настільні ігри – такі як дерев’яні нарди інкрустовані бісером, дерев’яні шахмати інкрустовані бісером. Дерев’яні сувеніри використані з різних порід деревини

На нашем сайте вы можете увидеть такие виды работ как деревянные шкатулки разных размеров и форм выполнены стилями работы как: шкатулка деревянная сухая резьба, шкатулка деревянная, шкатулка для прикрас, инкрустированная бисером, шкатулка инкрустирована металлом, деревянные шкатулки обшиты бархатом, также на сайте есть деревянные настольные игры – такие как деревянные нарды инкрустированные бисером, шкатулка для украшений, шкатулки ручной работы, деревянные шахматы инкрустированные бисером. Деревянные сувениры использованы из древесины Наши шкатулки прекрасно подходят для того чтобы чтобы украсить комнату. Шкатулки, отличный выбор, поэтому в шкатулке можно держать всякие безделушки, ключи, визитки, может быть шкатулка для украшений, в ней можно держать все что угодно, главное рассчитать так, чтобы стало места внутри шкатулки.